Nastupima Bogoslovskog Ben(d)a Sirah, Mateje Horvat, Maje Mušlek i grupe RiM, na svetkovinu Krista Kralja u našoj župi predstavljen je nosač zvuka "Uskrs fest 2018.". Uskrs fest predstavio je Slavko Nedić, glazbeni urednik HKR-a izvršni urednik navedenog festivala, U narednoj godini obilježit će se 40. godina postojanja Uskrs festa, što ga čini najstarijim glazbenim festivalom u Crkvi na našemu području. Kada bi se sve ove godine pretočile u brojke, iz ovoga festivala proizašlo je 500-tinjak pjesama, a sudjelovalo je oko 3000 ljudi. Koliko je ovaj festival značajan, govori i činjenica da se pjesme izvedene na Uskrs festu pjevaju i danas u crkvi. "Neka Krist ostane Kralj u našim pjesmama i u pjesmama Uskrs festa", poručio je Slavko Nedić.