Danas, na 22. nedjelju kroz godinu, naša župna zajednica je radosnog srca dočekala uvođenje novog župnog upravitelja, vlč. Dominika Glasnovića. Vlč. Dominik je svečano prisegnuo, uputio vjernicima nekoliko riječi i zahvalio dragom Bogu za njegovo poslanje u našu župu.

Monsinjor Tomislav Subotičanec, na početku euharistijskog slavlja je pročitao Dekret o imenovanju novog upravitelja župe te nam ukratko približio životni put vlč. Dominika. U propovijedi monsinjor je istaknuo kako mi kao vjernici trebamo biti ponizni, ne uzdizati sebe na Božje mjesto. Naglasio je kako je Bog jedini gospodar života i smrti, a na nama je da kao Božjim suradnicima zaštitimo i svako ljudsko biće.

Nakon svete mise, okupljeni vjernici su se okrijepili u dvorištu župne crkve.

Vlč. Dominiku želimo dobrodošlicu u našu župnu zajednicu i obilje Božjeg blagoslova u njegovoj službi.