Svima nam je katkad potrebna motivirajuća poruka, poticaj da krenemo dalje, budemo bolji.
Poniznošću i dobrim djelima postižu se velike stvari, samo treba biti uporan.

* Podsjećamo vas, dragi župljani i prijatelji župe, kako ovoga tjedna župni ured neće uredovati, a misnih slavlja neće biti do petka.

* Župne kateheze su po redovitom rasporedu.

* Središnje euharistijsko slavlje u čast bl. Alojzija Stepinca, na Blaženikov spomendan, predvodit će zagrebački nadbiskup Josip kard. Bozanić, u nedjelju 10. veljače u 19 sati u zagrebačkoj katedrali. Umjesto susreta mladih zajednica mladih će ići na euharistijsko slavlje u katedralu. Zainteresirani neka se jave župniku. Kreće se ranije jer će prije sv. Mise biti organizirano druženje i bit će mogućnost za sv. Ispovijed.

Za sve izvanredne situacije možete nazvati na broj telefona župnoga ureda koji možete pronaći u župnome listiću, Facebook stranici pod rubrikom "Info" kao i na web stranici naše župe. *

Neka vam je tjedan blagoslovljen i samo hrabro naprijed!