ladi naše župe, imali su priliku uživati u jednom od najuspješnijih mjuzikla "Isus Krist Superstar". Zajednica mladih u župi aktivno djeluje zadnjih par godina i mladi u zajedništvu i radosti žive vjeru i upoznaju evanđelje kroz radost susreta. Aktivni su cijelu godinu te marljivo sudjeluju u različitim aktivnostima u župi i kao volonteri uvijek su spremni pomoći.
Župni Caritas iznenadio ih je (i razveselio) besplatnim ulaznicama za mjuzikl "Isus Krist Superstar" i bila je to divna prilika da se međusobno još više povežu i zbliže. Koncertna izvedba ove rock opere održala se u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u sklopu Off ciklusa, 3. ožujka. Mjuzikl "Isus Krist Superstar" govori o posljednjih sedam dana Isusova života kroz perspektivu običnih ljudi – Jude koji izdaje svoga Učitelja, Marije Magdalene kao obraćenice koja u Isusa ima bezgranično povjerenje, Pilata koji ga osuđuje, iako na Isusu ne nalazi krivice, Petra koji je zanijekao Isusa, kralja Heroda koji je bijesan na Isusa jer pred njim nije izveo nijedno čudo. Ulaznice za ovaj spektakl odavno su bile rasprodane ali Bogu je sve moguće i uz otvoreno srce Zagrebačke filharmonije, mladi iz župe uistinu proveli su predivnu večer koja će im ostati u lijepom sjećanju.