Na 1. nedjelju Došašća, 2.12.2018., predstavnici naše župe na čelu sa župnikom vlč. Ivanom i voditeljicom kreativne radionice Antonetom uputili su se u rodnu župu našeg župnika zajedno s "Nebeskim anđelima".

Nadamo se da se sjećate kako smo prošle godine imali prekrasno ukrašen bor s vezenim anđelima. Tokom godine rodila se ideja kod voditeljice kreativne radionice "Zrcalo", koja je i izradila te anđele, da bi ti anđeli mogli putovati po župama Lijepe naše i svaki Božić provesti na drugom boru te na taj način povezati našu župu sa drugim župama. Ideja je blagoslovljena od strane župnika i tako se krenulo u realizaciju te ideje.

Na spomenuti dan u župu Domaslovec stigli su anđeli, župnik i Antoneta, ministranti i zbor "Pax infinita" te sa jednim anđelom naše župe - Silvijom koja je da bi dočarala župljanima što je stiglo u njihovu župu ispričala župljanima župe Domaslovec kratku priču o "Nebeskim anđelima".

Hvala Župi Domaslovec što nas je lijepo primila! :-)